+48 533 077 516 biuro@kontrole.com.pl

O nas

Działamy na rynku od 2002 roku. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Rocznie wykonujemy przeglądy dla obiektów o powierzchni ponad 7 500 000 m². Posiadamy wiele pozytywnych referencji od naszych klientów. Specjalizujemy się w kontrolach stanu technicznego obiektów budowlanych zgodnie z art. 62 Prawa Budowlanego. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich Właścicieli i Zarządców obiektów budowlanych, a w szczególności do osób odpowiedzialnych za obiekty biurowe, zakłady produkcyjne, hale magazynowe, obiekty handlowe oraz do klientów o sieciowym charakterze.

Mediatis w liczbach

Ilość m2 poddanych kontroli w roku 2023

Ilość obiektów poddanych kontroli

Ilość wykonanych kontroli

Ilość aktywnych klientów

Rok założenia

Polisa ubezpieczeniowa OC (zł)

Indywidualne polisy zrzeszonych inspektorów (€ )

Nasz standard obsługi klientów:

  • Do realizacji prac zostanie Państwu przydzielony jeden Koordynator, mający wieloletnie doświadczenie przy przeglądach obiektów budowlanych. Koordynator poprowadzi wszystkie sprawy związane z bieżącą obsługą kontraktu i udzieli odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania dotyczące realizacji.
  • Po rozpoczęciu współpracy opracujemy i przekażemy Państwu harmonogram realizacji prac. Sporządzane przez nas protokoły z kontroli są stale aktualizowane pod względem prawnym oraz uwzględniają zalecenia urzędów, służb i działów technicznych.
  • Wszyscy inspektorzy i technicy, skierowani do realizacji prac, posiadają wieloletnie doświadczenie w kontrolach budynków oraz we współpracy          z Nadzorem Budowlanym.
  • Wszyscy inspektorzy i technicy skierowani do realizacji prac, posiadają wieloletnie doświadczenie w kontrolach budynków.
  • Inspektorzy i technicy posiadają niezbędne uprawnienia do realizacji zleconych prac.
  • Nasi pracownicy posiadają aktualne badania lekarskie i dopuszczenia do pracy na wykonywanym stanowisku.

Co nas wyróżnia:

Profesjonalizm
Nasi inspektorzy zajmują się tylko i wyłącznie realizacją przeglądów, przez co posiadają unikalne doświadczenie i ekspercką wiedzę z zakresu kontroli budynków oraz instalacji.

Elastyczność
Dostosowujemy terminy realizacji prac do realnych możliwości dostępu do budynków i instalacji. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie wykonać kontrole zarówno w weekendy, jak i w godzinach nocnych.

Partnerstwo
Wraz z naszymi klientami współuczestniczymy we wszelkich kontaktach z państwowymi organami nadzoru. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów: podpowiadamy, doradzamy i odpowiadamy                                                na     pytania.

Ogólnopolski zasięg
Posiadamy struktury operacyjne na terenie całego kraju, co przekłada się na możliwość sprawnej obsługi klientów o charakterze sieciowym, niezależnie od ilości posiadanych obiektów.

Odpowiedzialność
Zdejmujemy z klientów obowiązek pamiętania o zbliżających się kontrolach, monitorujemy zbliżające się terminy wizyt inspektorów, które każdorazowo uzgadniamy i awizujemy. Gwarantujemy realizację prac w uzgodnionych terminach oraz terminowe dostarczenie protokołów.