Szukamy pracowników

Firma specjalizująca się w wykonywaniu kontroli okresowych
wymaganych w trakcie użytkowania obiektów budowlanych
poszukuje pracowników:

Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku handlowca lub w firmie oferującej usługi właścicielom nieruchomości
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i skuteczność w działaniu
  • praktyczna znajomość aplikacji MS Office (Word , Excel)
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • bardzo dobre kontakty z kierownikami administracyjnymi i kierownikami utrzymania ruchu w zakładach pracy

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów, aktywne tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • obsługa i utrzymywanie relacji partnerskich z istniejącymi klientami
  • negocjowanie warunków współpracy i tworzenie ofert handlowych
  • raportowanie działań zgodnie z przyjętymi w firmie procedurami

Oferujemy:

  • stabilną pracę oraz możliwość szybkiego awansu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon, komputer)
  • wynagrodzenie stałe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych na adres: praca@kontrole.com.pl, wpisując w tytule „Przedstawiciel handlowy”

Elektryk

  • do stałej współpracy w zakresie pomiarów elektrycznych – uprawnienia SEP D i E !

Oferty prosimy kierować na praca@kontrole.com.pl z dopiskiem – ” Pomiary elektryczne”

Inspektor ds.budowlanych

  • Your list
  • goes
  • here!